Projektant

Sunex S.A.

Racibórz

2016-11-24

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PROJEKTANT
Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie obliczeń nośności elementów stalowych i aluminiowych według Eurokodów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach;

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Budownictwo
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Robot, AutoCad,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Umiejętność wykonywania rysunku technicznego mechanicznego;
  • Mile widziana obsługa programu Solid Works,
  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat) w godz. 8:00 do 16:00
  • Pracę w firmie nastawionej na innowację,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!