Przedstawiciel ds. Lokalnych Sieci Handlowych

Habitus International Recruitment Sp. z o. o.

Szczecin

2016-09-13

Habitus International Recruitment Sp. z o. o. świadczy usługi biznesowe z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 12340).

Naszym Klientem jest producent znanych i cenionych na polskim rynku marek. W związku z rozbudową terenowych oddziałów sprzedaży, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr.ref.: PLSH/06/2016

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – małe, lokalne sieci handlowe na podległym terenie;

  • Monitorowanie rynku konkurencji w zakresie oferowanych produktów;

  • Prowadzenie wstępnych negocjacji handlowych;

  • Składanie wizyt handlowych;

  • Zarządzanie promocjami na podległym terenie.

  • Obsługa klientów w województwach: Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej;

  • Doskonała znajomość technik sprzedaży;

  • Doświadczenie w pracy z mobilnymi programami sprzedażowymi;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Praca ze znanym i lubianym przez konsumentów brandem;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o podstawę i atrakcyjny system prowizyjny;

  • Szkolenia;

  • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon;

  • Fundusz socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z podaniem nr.ref.: PLSH/06/2016.

Aplikacje bez poniższego dopisku nie będą rozpatrywane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Habitus International Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Tyniecka 27/5, 02-615 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu o moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!