PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

CONKRET Z.R. Sp. jawna

Wielkie rychnowo

2016-09-08

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowisko:

 Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, okolice Torunia, woj. Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych oraz technicznych na terenie zakładu

- bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń

- współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie bieżących napraw oraz usuwania awarii

- wykonywanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych maszyn, urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych z wykorzystaniem dostępnych zasobów

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowany kierunek mechaniczny lub elektryczny

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- uprawnienia SEP do 1 kV

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- samodzielność i energia w działaniu

- dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość długotrwałej współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926
ze zm.).”

Oferta jest nieaktualna