Koordynator projektu EFS (Poznań)

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Poznań

2016-11-07

Obowiązki:
1. Koordynacja i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER).
2. Organizacja zadań projektu; sporządzanie umów, formularzy,
dokumentacji projektowej.
3. Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie
ewidencji.
4. Organizacja szkoleń/doradztwa i nadzór nad pracą
podwykonawców/wykładowców.
5. Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna).
6. Wprowadzanie zmian do projektu.
7. Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu.
8. Obsługa administracyjna i logistyczna, współpraca z działem
rozliczeń i księgowości.

Wymagania:
1. Doświadczenie w projektach EFS.
2. Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-
prawnych, formularzy, zestawień.
3. Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń
biurowych.
4. Samodzielność – własna inicjatywa.
5. Umiejętność pracy pod presją czasu.
6. Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania
adekwatnych rozwiązań.

Oferujemy:
1. Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się
firmie.
2. System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
3. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska. 4. Niezbędne narzędzia pracy.
5. Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty
UE.

Minimalne wykształcenie:
Wyższe licencjackie