Elektryk /Elektromonter

ideale-jobs-GmbH

Całe Niemcy

2016-12-08

Niemiecka Agencja Pracy ideale jobs GmbH pilnie zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Frakfurt i inne lokalizacje

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach mieszkaniowych i przemysłowych

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.ideale-jobs-gmbh.de

Zapraszamy  również na nasz profil na Facebooku: Ideale Jobs GmbH Polska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!