Elektryk-Niemcy

EKT INSTAL Sp.z o.o.

Całe Niemcy

2016-08-31

Firma montażowa EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje od zaraz  pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

ELEKTRYK-Niemcy-praca od zaraz

Opis stanowiska pracy:
-instalacje elektryczne w budownictwie mieszkaniowym i na różnych obiektach użyteczności publicznej (praca na dłuższy czas)

Wymagania:
-mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego w mowie,
- uprawnienia SEP
- doświadczenie min. 3 lata przy wykonywaniu podobnych prac elektrycznych ,
-dokumenty potwierdzające zawód,świadectwa szkolne,
uprawnienia zawodowe,kursy itp.),
-znajomość planów, rysunków technicznych,
-mile widziany samochód

Zapewniamy:

- dodatkową premię za dobrą znajomość języka niemieckiego
- umowę o pracę na polskich warunkach ,
- opłacone zakwaterowanie ,
- godne warunki pracy i płacy,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe.

CV prosimy wysyłać na e-maila podanego w ogłoszeniu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!