Aplikant radcowski

Vientos Ewa Łuczak

Poznań

2016-11-28

Kancelaria Radcy Prawnego A.Sielicki w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Aplikanta Radcowskiego lub studenta III,IV lub V roku.

Zakres obowiązków:

- wsparcie dla radcy prawnego w bieżących czynnościach,
- przygotowywanie opinii prawnych,
- przygotowywanie pism procesowych, dokumentów sądowych i egzekucyjnych,
- obsługa procesu i realizacja procedur windykacji

Wymagania:
- student lub absolwent studiów prawniczych,
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność

Oferujemy:
- możliwość stałego rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- pomoc merytoryczną naszych prawników

Stanowisko pracy dostępne od zaraz.

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r.; Dz. Ust. Nr 133 Poz. 833”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!