Dysponenta/Magazynier [praca Bieruń]

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Lędziny

2016-11-14

SPM Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
poszukuje osób na stanowisko:
Dysponenta/Magazynier

Zadania:

  • Przygotowywanie zamówień, kontrola, nadzór terminowości i jakości dostaw
  • Bieżąca współpraca z dostawcami, nadzorowanie i negocjowanie warunków dostaw
  • Analiza, kontrola i optymalizacja stanów magazynowych
  • Stała współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Znajomość MS Office
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników
  • Konkrecyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Osobom z potencjałem - możliwość rozwoju
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!