Operator procesu syntezy chemicznej

Oxytop Sp. z o.o.

Stęszew

2016-12-07

Spółka Oxytop poszukuje kandydata na stanowisko operatora procesu syntezy chemicznej. Informacje o firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zakres obowiązków:
- obsługa systemu i urządzeń służących do produkcji nadtlenków organicznych,
- pobieranie i dostarczanie surowców i materiałów potrzebnych do produkcji,
- kontrola i utrzymywanie parametrów procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcją technologiczną,
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
- dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń,
- przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie a zwłaszcza przepisów BHP i P-poż.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- zdolności manualne,
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- umiejętność pracy w grupie,
- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym.

Mile widziane:
- wykształcenie chemicznie na poziomie technika chemika,
- podstawowa znajomość procesów chemicznych,
- doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych.

Oferta:
- umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń,
- praca w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
- pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Oxytop Sp. z o.o. z siedzibą w Stęszewie w Antoninku 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami spełniającymi stawiane wymagania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!