Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Look For Staff Pro

Warszawa

2016-09-14

Firma Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży produkcyjnej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Obowiązki:

  • wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów;
  • uczestnictwo w procesie przygotowania danych tygodniowych, miesięcznych, budżetu rocznego i zamykaniu miesiąca;
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych;
  • przygotowanie propozycji zmian i usprawnień w raportach;
  • utrzymywanie baz danych dotyczących sprzedaży oraz akcji marketingowych wpływających bezpośrednio na sprzedaż;
  • przygotowanie prognoz sprzedaży w oparciu o metody ilościowe;
  • modyfikacja prognoz na podstawie jakościowych informacji o planowanych akcjach marketingowych, znajomości rynku, modelu biznesowego organizacji i innych czynników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych;
  • znajomość procesów finansowych i sprzedażowych;
  • mile widziana znajomość programu SAP;
  • umiejętność pracy w środowisku MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • orientacja na klienta wewnętrznego.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny i sportowy);
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV z podanym nr ref. SAIR/09/2016 na adres: APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75479 ofert pracy. Sprawdź!