Pracownik Działu Reklamacji

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-23

Transcom Worldwide Poland aktualnie do swojego oddziału w Olsztynie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • Redagowanie pism
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Odpowiadanie na pisemne reklamacje klientów
  • Wprowadzanie danych do sytemu
  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientami

Wymagania:

  • Dobra znajomość poprawnej polszczyzny,zasad ortografii i interpunkcji
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-14.00 i 14.00-22.00+ 1 sobota w miesiącu,
  • Sumienność i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w ramach atrakcyjnej ścieżki kariery
  • Pomoc Mentora w procesie wdrożenia
  • Wyjścia integracyjne, imprezy firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!