Mechanik Utrzymania Ruchu-Cieszyn

EKT INSTAL Sp.z o.o.

Cieszyn

2016-11-21

Firma EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

MECHANIK Utrzymania Ruchu Maszynowego

Miejsce pracy: okolice Cieszyna
Praca od zaraz

Zakres zadań:
-Praca 1-zmianowa od pn-pt
-Utrzymanie w sprawności urządzeń i maszyn pod kątem mechanicznym na terenie przedsiębiorstwa,
- Przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
- Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
 i optymalizacyjnych.

Wymagania:
-Mile widziane prawnienia SEP do 1 KV,
- Pożądana wiedza z dziedziny elektryki,mechaniki,
- Umiejętność czytania schematów(elektryczno -maszynowych),
- Wykształcenie: min. średnie kierunkowe: mechaniczne ,elektromechaniczne itp.)
- Doświadczenie: min. 2 lata w Dziale Utrzymania Ruchu,
- Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
- Skrupulatność
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- umowa o pracę
- godne warunki pracy i płacy,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe

UWAGA: CV prosimy wysyłać na adres e-mailowy podany w ogłoszeniu.
            Prosimy podać Państwa oczekiwania finansowe netto .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100402 ofert pracy. Sprawdź!