Specjalista ds. administracji

GoWork.pl

Wrocław

2017-04-04

GoWork.pl to jedna z najbardziej znanych firm działających w obszarze rekrutacji i szkoleń.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: SDSA-W

Obowiązki:

- wsparcie w bieżących pracach administracyjnych

- koordynowanie obiegu dokumentów w firmie

- przygotowywanie pism, zestawień, raportów

- udział w codziennych pracach biura

Oczekujemy...

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych

- bardzo dobrej organizacji pracy

- nienagannej kultury osobistej

- dokładności i solidności

- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

- umiejętności pracy indywidualnej oraz grupowej

Oferujemy...

-  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki licznym szkoleniom i kursom

-  przyjemną atmosferę pracy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.