Mechanik Utrzymania Ruchu

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)
Nr ref. UR/1/XII/2016

Obowiązki:

• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
• Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn,
• Wymiana przyrządów na prasach,
• Naprawa i modernizacja parku maszynowego,
• Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, elektryki,
• Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki,
• Obsługa tłoczników i pras.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (m.in. naprawa maszyn, wymiana przyrządów na prasach),
• Dyspozycyjność, samodzielność działania,
• Solidność, rzetelność i uczciwość.

Oferta:
• Umowa o pracę po okresie próbnym,
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowania,
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: UR/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”
DRABEST Sp. z o. o. www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102816 ofert pracy. Sprawdź!