Spedytor Drobnicowy

ETLogistik

Tychy

2016-08-03

ET Logistik Sp. z o.o. należy do Grupy Geis realizującej usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych.

W związku z rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy do zespołu pracownika na stanowisko:

miejsce pracy Tychy

Opis stanowiska:

• planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych
• planowanie i optymalizowanie kosztów transportu
• bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami
• profesjonalna obsługa Klientów
• utrzymanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy

Wymagania:

• doświadczenia w spedycji drobnicowej
• dobra znajomość rynku usług TSL
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań
• systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o umieszczenie na wszystkich dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!