posadzkarz

Runtime Polska Sp. z o.o.

Heilbronn

2016-09-23

Nasza firma, Runtime Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4261) jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w 6 krajach Unii Europejskiej i działającej od wielu lat w branży pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej przede wszystkim na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją fachowców z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów przede wszystkim niemieckojęzycznych.

Runtime Group to prężna firma działająca od dziesięcioleci na europejskim rynku pracy i ciesząca się opinią rzetelnego i uczciwego pracodawcy.

Oferuje pracę zarówno tymczasową jak również stałą dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Niemiec czy Szwajcarii. Współpracuje w tym celu z firmami organizującymi kursy językowe dla fachowców.

Dla naszego kontrahenta, firmy niemieckiej poszukujemy od 03.10.2016 kandydatów na stanowisko:

- posadzkarz

Zakres obowiązków:
- kładzenie parkietu, podłóg winylowych, paneli podłogowych , wykładzin dywanowych, przygotowywanie podłoża, montaż listewek przypodłogowych

 Miejsce pracy: Heilbronn, Niemcy

Wymagania:

-     komunikatywna znajomość języka niemieckiego celem porozumiwania się w miejscu pracy
-     ukończona szkoła w zawodzie będzie ważnym atutem
-     kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. „B” i własny samochód

Oferujemy:
  •     praca na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  •     stawka godzinowa: 11,50 € / h
  •     dieta dzienna 20 €

  •     wszelkie dodatki przewidziane w przepisach prawa pracy pracodawcy zagranicznego

CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!