Pracownik biurowy z jęz. niemieckim

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Poznań

2016-09-02

ANTIDOTUM nie szuka pracy dla Ciebie, ANTIDOTUM ją ma!

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Skórzewo k/Poznania
Nr ref.: nie/sko/2016

Zadania:
- obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez przyjmowanie zamówień,
- obsługa infolinii przychodzących/wychodzących,
- aktualizowanie oferty sklepu internetowego.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym,
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- komunikatywność, dokładność,
- mile widziana znajomość branży budowlanej.

Zapewniamy:
- możliwość  zdobycia cennego doświadczenia,
- umowę o pracę, po okresie próbnym,
- pracę w systemie jednozmianowym,
- dogodny dojazd komunikacją miejską.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: nie/sko/2016) lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 p. pok. 01, parter.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia, ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.