Specjalista ds. marketingu

Recruitment Partner

Warszawa

2016-10-07

Grupa firm działających w obszarze B2B oraz B2C, poszukuje kandydata do współpracy w oparciu o własna działalność gospodarczą w zakresie:

Marketingu

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • badanie rynku i konkurencji (zakres ofert, ceny usług, kanały sprzedaży, formy promocji)
  • opracowanie strategii oraz rocznych planów i budżetów działań marketingowych Spółki
  • projektowanie i nadzór nad wykonawstwem materiałów promocyjnych i sprzedażowych
  • rozwój i aktualizacja stron internetowych
  • promowanie firmy w mediach społecznościowych
  • przeprowadzanie akcji ofertowych (mailing)
  • sporządzanie ofert dla poszczególnych klientów
  • badanie satysfakcji klientów
  • reprezentowanie Spółki w relacjach z klientami oraz organizacjami handlowymi i branżowymi
  • organizacja imprez marketingowych (seminaria, spotkania integracyjne, konferencje)
  • tworzenie i nadzór nad zachowaniem tożsamości wizualnej Spółki
  • wybór i nadzór nad dostawcami usług i produktów w obszarze marketingu i promocji

Wymagania:

  • dobra znajomość Internetu oraz mediów społecznościowych
  • kreatywność, innowacyjność i elastyczność
  • wysoka kultura osobista, doskonała komunikacja oraz swoboda wypowiedzi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • skuteczność w osiąganiu celów i realizacji zadań

Oferujemy:

  • bardzo ciekawy i twórczy zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • współpracę w przyjaznym środowisku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji,

z zaznaczeniem nazwy stanowiska, na adres:

www.recruitment-partner.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!