Analityk danych

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-14

miejsce pracy: Gliwice

AIUT jest firma inżynierską która przez 25 lat zrealizowała ponad 300 projektów technicznych w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i informatyki w 45 krajach całego świata. Bazując na doświadczeniu naszych ekspertów nieustannie doskonalimy nasze produkty i organizację. Mamy ambicję być najlepszym w tym co robimy i poszukujemy specjalistów, którzy podzielą naszą pasję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań technologicznych AIUT na rynkach globalnych.

Jeśli lubisz się uczyć, chcesz żeby praca była Twoją pasją, masz aspiracje brać udział w ambitnych projektach i wraz z doświadczonymi starszymi kolegami rozwijać najnowsze technologie, to zgłoś się - szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • analizowanie danych pomiarowych w systemach „big data”
  • wyszukiwanie niezgodności, wzorców, korelacji w analizowanych obszarach
  • wyciąganie wniosków na podstawie analizowanych danych i formułowanie zaleceń i sugestii rozwiązania problemu
  • identyfikacja i systematyzacja wiedzy na podstawie analizowanych danych i hipotez
  • algorytmizacja metod detekcji, programowanie modułów automatycznej detekcji
  • kontakt ze specjalistami po stronie Klienta w zakresie zarządzani ryzykiem i problemem
  • współpraca z programistami i osobami utrzymującymi systemy akwizycji danych i układy opomiarowania obiektowego

 Umiejętności i wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: matematyka, fizyka, ekonometria, informatyka
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków i zaleceń
  • biegła obsługa MS Office – w szczególności Excel
  • podstawowe umiejętności programowania, obsługi pakietów analizy danych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • systematyczność i dokładność wykonywanej pracy

 Oferujemy:

  • umowę o pracę­
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • pracę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i oprogramowania
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach realizowanych dla największych firm paliwowych w Polsce i na świecie

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!