Pracownik produkcji

Grupa Progres Katowice

Kąty Wrocławskie

2016-09-16

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Grupa Progres jest Agencją Zatrudnienia nr 5088.
Dla naszego Partnera poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

- czynności produkcyjne,
- obsługa maszyn do klejenia palet
- dbanie o sprawny przebieg procesów produkcji

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako operator maszyn mile widziane
- mile widziane uprawnienia SEP, uprawnienia na wózki widłowe
- wysoka motywacja do pracy,
- dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o zlecenie ( stawka godzinowa 15-17 zł brutto na godzinę)
- praca w systemie 3 zmianowym

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102816 ofert pracy. Sprawdź!