Asystent sprzedawcy

Profesja

Poznań

2016-09-01

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Poznań

Gdzie będziesz pracował?

Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów.

Zakres obowiązków:

- nawiązanie kontaktu z gośćmi salonu,

- prowadzenie rozmowy z potencjalnym klientem zgodnie ze standardami,

- oferowanie produktów i usług firmy,

- prezentowanie samochodów do sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- umiejętność obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferta pracy skierowana także do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- pracę w prestiżowej firmie motoryzacyjnej,

- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76187 ofert pracy. Sprawdź!