Projektant PCB

PMI Outsourcing

Wrocław

2016-09-19

PMI Outsourcing sp. z o. o.  świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta- firmy projektowo-produkcyjnej z branży oświetleniowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Projektanta PCB

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: PMI- 17/PK

Zakres obowiązków:

  • udział we wdrażaniu oraz rozwijaniu produktów oraz technologii
  • projektowanie układów elektronicznych z diodami LED
  • projektowanie płytek drukowanych PCB
  • techniczna współpraca z dostawcami w kwestii doboru optymalnych podzespołów i
    technologii
  • kooperacja z zewnętrznymi podwykonawcami usług specjalistycznych
  • sporządzanie oraz wdrażanie dokumentacji projektowej i technologicznej produktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektromechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość programów SolidWorks, AutoCad, Eagle, Protel (lub
    alernatywnych programów do projektowania)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    (kontakt z klientami i dostawcami oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i samodzielną pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!