Obsługa sklepu internetowego (język obcy)

Lux4home S.C.

Kraków

2016-11-29

Opis stanowiska pracy

Lux4home™ producent i eksporter produktów wyposażenia wnętrz z materiałów naturalnych poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA z językiem obcym:

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa klientów zagranicznych sklepu internetowego z umywalkami i mozaikami z kamienia naturalnego, wannami, mozaikami
- obsługa mailowa oraz telefoniczna,
- informowanie o statusie zamówień (także telefoniczne)
- rozpatrywanie ewentualnych reklamacji
- przyjmowanie i rozliczanie zwrotów produktów
- dodawanie nowych produktów do e-sklepu

OFERUJEMY:
atrakcyjną pracę z jasno wytyczoną ścieżką rozwoju
pracę w młodym i nastawionym na sukces zespole
niezbędne do pracy narzędzia
odpowiednia szkolenia, wiedzę

Wymagania

Wymagania:

znajomość min jednego z języków obcych na poziomie B2/C1
- niemiecki
- angielski
- hiszpański
- francuski
- włoski

komunikatywna znajomość języka angielskiego B1 (jeśli jest to inny język niż ang)
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (stacjonarnej lub telefonicznej)
wykształcenie minimum średnie
mile widziana możliwość podjęcia pracy w ramach własnej działalności gospodarczej (na okres próbny)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!