Koordynator Hali Carrefour Jaworzno

GTS Śląsk

Jaworzno

2016-11-26

Szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Koordynator Hali Carrefour

Miejsce pracy: Carrefour Jaworzno

Zadania:

- Praca na hali sprzedaży

- Rekrutacja merchandiserów (oraz inne stanowiska)

- Bezpośredni nadzór nad pracownikami (szkolenia, przygotowywanie umów, układanie grafików, organizacja pracy, kontrola i egzekwowanie obowiązków)

- Wypełnianie raportów i przesyłanie do centrali firmy

- Współpraca z kierownictwem hali oraz przedstawicielami handlowymi

Wymagania:

- Doświadczenie w merchandisingu, pracy na hali sprzedaży

- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu personelem i rekrutacji

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- Dyspozycyjność pn-pt 6:00-14:00

- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność

- Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Samodzielność w realizacji zadań

- Dobra znajomość obsługi komputera

- Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- Zatrudnienie w formie umowy zlecenia

- Stabilność zatrudnienia

- Odpowiedzialna praca w młodym i dynamicznym zespole

- Ciekawe i praktyczne szkolenia

- Możliwość awansu w strukturach firmy

- Narzędzia pracy - telefon służbowy

- Wsparcie administracyjne biura

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem: Koordynator Hali (wraz z podaniem preferowanego miejsca pracy).

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”