Pracownik Administracyjno-biurowy z komunikatywnym j. niemieckim

Arche Consulting

Katowice

2016-11-21

Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zakładanie kont użytkowników w systemie,
  • ocena i korekta danych znajdujących się w programie rozliczeniowym,
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych,
  • analizowanie dokumentacji pod kątem wymagań klienta,
  • prowadzenie prostej korespondencji e-mailowej z oddziałami zlokalizowanymi w Niemczech.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca komunikację ustną oraz formułowanie prostych wiadomości e-mail),
  • dobra znajomość środowiska Windows i MS Office,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dokładność, wytrwałość,
  • zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę,
  • udział w fachowych szkoleniach,
  • możliwość rozwijania kompetencji językowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102906 ofert pracy. Sprawdź!