Pakowanie jajek

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Barneveld

2016-09-05

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Barneveld

Obowiązki:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • Pakowanie jajek zapakowanych w kartonowe wytłoczki
  • Układanie jajek w wytłoczkach do większych kartonów
  • Praca fizyczna (praca stojąca z częstym schylaniem się)

Wymagania:

  • Chęć do pracy fizycznej w szybkim tempie
  • Motywacja i zaangażowanie w pracy
  • Chęć do pracy w Holandii na dłuższy okres
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
  • Stawka godzinowa brutto 9,26 €
  • Stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Comiesięczne wypłaty na konto
  • Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Opieka i pomoc polskich koordynatorów w zorganizowaniu formalności.
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu
  • Transport do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

  • Pakiet startowy o wartości 120 zł ( poszewka na pościel, holenderska karta startowa do telefonu, słowniczek polsko – holenderski).
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!