Betoniarz/operator suwnicy

KS Service

Belgia

2016-12-07

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o.  jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U – als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży betonowej, specjalizującej się w w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia
Nr ref: BOS/BE/052016

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w betoniarni)

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic i wózków widłowych jest przymusowe

  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych

  • wykonywanie różnych elementów betonowych

  • przygotowanie do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych

  • montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 14,52 EUR brutto/h

  • nadgodziny płatne 150%

  • zorganizowanie zakwaterowania

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

  • niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie”.