Business Develop Manager

AFS Software S.A

Kraków

2016-11-22

Zakres obowiązków

· Budowa kanały sprzedaży dla produktów software organizacji – biznesowych aplikacji web’owych;

· Budowanie nowych relacji biznesowych na bazie strategii rozwoju;

· Realizacja założonych budżetów sprzedaży;

· Bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy).

Kompetencje

· Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży na stanowisku KAM, BDM, PTM, iSR, SR lub pokrewne;

· Doświadczenie w branży IT lub u operatora telekomunikacyjnego;

· Znajomość i rozumienie sprzedaży w kanałach sprzedaży Vendor -> Dystrybutor -> Reseller -> End-user;

· Znajomość i rozumienie sprzedaży w kanale SAAS;

· Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji;

· Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

· Wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na sukces;

· Dobra znajomość języka angielskiego;

· Prawo jazdy kat B;

· Znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!