Pracownik ds. Obsługi Naziemnej (RAMPA) – Modlin

LS AIRPORT SERVICES

Nowy Dwór Mazowiecki

2016-11-21

Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu, samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad czterdzieści linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Warszawie, Modlinie, Krakowie i Gdańsku. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad pięciu milionów pasażerów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej – Modlin
(Rampa)
(Praca Fizyczna)

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki – Modlin
Nr Ref.: RAMPA/PRACOWNIK/MODLIN/2016
Obowiązki
  • Sortowanie bagażu
  • Załadunek, rozładunek bagażu do/z samolotu
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego (m.in. taśmociąg, schody do samolotu)

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B – WARUNEK KONIECZNY
  • Wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa w nocy, w niedziele i w Święta) – WARUNEK KONIECZNY
  • Niekaralność – WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność pracy w zespole i podzielność uwagi
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i stresu
  • Odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność
  • Wykształcenie min. zawodowe, znajomość języka angielskiego stanowi dodatkowy atut
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na lotnisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżkowe taryfy biletowe PLL LOT dla pracowników oraz ich najbliższych członków rodziny
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na lotnisku
  • Wynagrodzenie według taryfikatora

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, lubisz pracę z ludźmi, dobrze radzisz sobie ze stresem, Twoją pasją jest rynek i transport lotniczy, i chciał(a)byś tę pasję realizować w pracy na lotnisku, prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji, Twoje CV pozostało w bazie danych LS Airport Services S.A., w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!