Młodszy Agent ds. Obsługi Naziemnej (docelowo Koordynator Obsługi Naziemnej) – Warszawa

LS AIRPORT SERVICES

Warszawa

2016-11-21

Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu, samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad czterdzieści linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Warszawie, Modlinie, Krakowie oraz w Gdańsku. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad pięciu milionów pasażerów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego Wydziału Obsługi Płytowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Agent ds. Obsługi Naziemnej
(docelowo Koordynator Obsługi Naziemnej)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: VERA/NEON/WARSZAWA/2016/ZEW
Zakres obowiązków
  • Asysta w zakresie zarządzania procesami obsługi samolotu (docelowo praca na stanowisku Koordynator ds. Obsługi Naziemnej: nadzór nad ww. procesami w celu zapewniania bezpieczeństwa, punktualnego odlotu samolotu oraz efektywnego wykorzystania personelu i sprzętu)

  • Pomoc w załadunku samolotu (docelowo nadzór nad załadunkiem samolotu na wyższym stanowisku)

  • Asysta przy tworzeniu raportów z przebiegu obsługi rejsu oraz kwalifikowania opóźnień (docelowo samodzielne tworzenie raportów oraz kwalifikowanie opóźnień rejsów)

  • Wsparcie w zakresie współpracy z firmami biorącymi udział w obsłudze samolotu oraz z przedstawicielami linii lotniczych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimalny poziom C1) – WARUNEK KONIECZNY
  • Prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY
  • Niekaralność – WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka dyspozycyjność (praca w nocy, w niedziele i w Święta)
  • Doskonała znajomość zasad komunikowania się oraz zasad przygotowywania wypowiedzi pisemnych jak i ustnych
  • Umiejętność skupienia się na szczegółach oraz wyznaczanie priorytetów
  • Predyspozycje kierownicze do zarządzania zespołem
  • Mile widziane uprawnienia do poruszania się samochodami po płycie lotniska
  • Mile widziana znajomość działalności operacyjnej w zakresie obsługi samolotu

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilność zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżkowe taryfy biletowe PLL LOT dla pracowników oraz ich najbliższych członków rodziny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na lotnisku
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Wynagrodzenie według taryfikatora

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym na adres:

ZACHĘCAMY DO REGULARNEGO ODWIEDZANIA ZAKŁADKI KARIERA NA NASZEJ STRONIE

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji, Twoje CV pozostało w bazie danych LS Airport Services S.A., w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!