Monter instalacji tryskaczowych do pracy w Niemczech

Vestner

Niemcy

2016-10-19

Vestner to prowadzona z pasją i doskonałą znajomością tematu rodzinna firma, oferująca nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania, zasobami ludzkimi.

Na rynku niemieckim istniejemy już od ponad 150 lat.

Pierwotnie nasz profil skupiał się przede wszystkim na branży budowlanej. Wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku, firma dopasowała się do potrzeb i rozszerzyła zakres usług o dziedziny takie jak praca tymczasowa, pośrednictwo pracy czy zarzadzanie obiektami.

Wir suchen:

Opis stanowiska pracy:

  • Montaż, naprawa, konserwacja instalacji oraz urządzeń w zakresie instalacji wodociągowych  i przeciwpożarowych wg projektów
  • Przeglądy i konserwacje w zakresie instalacji wodnych przeciwpożarowych (sieci hydrantowych i tryskaczowych)
  • Usuwanie awarii

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi i eksploatacji urządzeń w obszarze działania
  • Umiejętności wykonywania i naprawy instalacji hydrantowych i tryskaczowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Własny samochód
  • Dyspozycyjność
  • Doskonała organizacja pracy własnej, profesjonalizm oraz sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • płacimy stawki ponadtaryfowe, diety dzienne
  • zapewniamy oranizację zakwaterowania i opiekę polskiego konsultanta

Oferty pracy na terenie całych Niemiec w prestiżowych firmach.

Zapraszamy młodych, wykwalifikowanych pracowników zaczynających pracę w zawodzie, jak również  fachowców chcących ponownie podjąć pracę.

H. VESTNER GmbH Dienstleistungen

Bayreuther Str.24

91054 Erlangen

+49 9131 885322

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!