Technik Serwisu - teren pracy: Północna Polska

Higma Service Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-06

Higma Service Sp. z o.o. , wiodący w Polsce dystrybutor systemów higienicznych, preparatów chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych, przemysłu i branży hotelarsko- gastronomicznej, dostawca profesjonalnych rozwiązań związanych z utrzymaniem czystości i higieny do klientów na terenie całego kraju, zatrudni:

Miejsce pracy: Region Północno - Zachodni i Północno - Wschodni

Czego wymagamy:

Niezbędne są:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i kreatywność
  • Umiejętność planowania, raportowania i organizacji pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie min. 1 rok)
  • Znajomość obsługi komputera (edytory tekstowe, arkusze kalkulacyjne, przeglądarki internetowe, programy pocztowe)
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej podjęcia
  • Miejsce zamieszkania w województwie Wielkopolskim lub Łódzkim

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Wykształcenie techniczne / elektryczne

Co proponujemy:
  • Pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji
  • Narzędzia pracy m. in. telefon, komputer, samochód, sprzęt diagnostyczny, pełne zaplecze serwisowe
  • Pakiet szkoleń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Obsługę księgową

Zakres obowiązków to m. in.:
  • Serwis maszyn i urządzeń sprzątających
  • Montaż i regulacja systemów dozujących
  • Wykonywanie audytów cyklicznych
  • Planowanie i terminowe sporządzanie raportów pracy

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99554 ofert pracy. Sprawdź!