Pakowaczka odzieży

Work Service

Środa Wielkopolska

2016-11-21

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Zadania na stanowisku:

  • sprawdzanie i składanie odzieży
  • metkowanie
  • kompletowanie zamówień

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • sumienności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • dowóz do miejsca pracy
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia
  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt pod numerem: 508 000 800.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!