Pracownik Magazynu

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Chorzów

2016-12-02

Alfa Elektro Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Magazynier

miejsce pracy: Chorzów
rejon: śląskie

Aktualnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w naszym Centrum Magazynowym w Chorzowie.

Zadania:
- rozładunek i załadunek towaru;
- kompletowanie zamówienia;
- wydawanie towaru;
- kontrola dostaw;
- utrzymywanie porządku i czystości na magazynie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie;
- dyspozycyjność do pracy zmianowej od pn - pt;
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- motywującą i pozytywną atmosferę pracy;
- pakiet szkoleń przygotowujący do pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102792 ofert pracy. Sprawdź!