Pracownik Magazynu

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Chorzów

2016-08-29

Alfa Elektro Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Magazynier

miejsce pracy: Chorzów
rejon: śląskie

Zadania:

- rozładunek i załadunek towaru;
- kompletowanie zamówienia;
- wydawanie towaru;
- kontrola dostaw;
- utrzymywanie porządku i czystości na magazynie.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na magazynie;
- dyspozycyjność do pracy zmianowej od pn - pt;
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- motywującą i pozytywną atmosferę pracy;
- pakiet szkoleń przygotowujący do pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w Alfa Elektro Sp. z o.o."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!