SENIOR .NET DEVELOPER

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-03

Dla naszego Klienta, polskiej firmy informatycznej, tworzącej od podstaw oprogramowanie wspierające funkcjonowanie czołowych przedsiębiorstw, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: .NET

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji ASP .NET MVC (C#);
  • Zarządzanie projektami;
  • Prowadzenie własnego zespołu programistów (zarządzanie, rozwój);
  • Analiza oraz szacowanie czasochłonności i pracochłonności zespołu;
  • Bieżący kontakt z klientem.

Wymagania:

  •  Wyższe wykształcenie informatyczne;
  •  Minimum pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu oraz programowaniu aplikacji webowych;
  •  Doświadczenie w projektach integracyjnych;
  •  Bardzo dobra znajomość platformy Microsoft .NET;
  •  Bardzo dobra znajomość języka C#;
  •  Bardzo dobra znajmość projektowania relacyjnych baz danych MS SQL i języka T-SQL.
  •  Znajomość technologii WCF;
  •  Znajomość i umiejętność wykorzystania języka UML podczas analizowania wymagań i projektowania systemów;
  •  Znajomość HTML, Javascript;
  •  Znajomość metodyk i procesu wytwarzania oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu;
  • Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca zdalna);
  • Niekorporacyjna struktura;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, do 15.000 brutto na umowie o pracę;
  • Możliwość zatrudnienia na umowie o współpracę.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!