Starszy Programista .Net

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

NBCR to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów
z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Application)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. : NBCR/KG/12/2016/I/.Net

Zadania:

Rozwój aplikacji biznesowych (ERP), dostarczanych również  jako usługa w chmurze.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: informatyczne)
  • 3 letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania biznesowego
  • Bardzo dobra znajomość (poparta praktyką) .Net, VB.Net
  • Bardzo dobra znajomość (poparta praktyką) WPF i XAML
  • Bardzo dobra znajomość baz danych
  • Znajomość XML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • Wiedza i praktyka dot. aplikacji ERP
  • Wiedza z obszaru finansowego
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Reporting Services
  • Znajomość VB6
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Udział w pełnych wyzwań, międzynarodowych projektach
  • Współudział w tworzeniu najnowszych technologii, których odbiorcami są Klienci na całym świecie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet pozapłacowy, m.in.: Multisport, grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna, szkolenia
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności, a także nauk i wielu nowych technologii
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.

o ochronie danych osobowych(tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego
i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o. o

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!