Pracownik produkcji – pomocnik operatora

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.

Rzeszów

2016-12-01

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rogoźnica (okolice Rzeszowa)
Nr referencyjny: RZ/1605/PL/OW

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Napełnianie maszyn surowcem,
  • Odbieranie wyrobów gotowych,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne),
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,
  • Samodzielność, operatywność i odpowiedzialność w pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność (praca w trybie 3 zmianowym)

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i awansu zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wzrastające wraz z kwalifikacjami
  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV + zdjęcie

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ/1605/PL/OW

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."