Monter / Serwisant Klimatyzacji

Sepona Personal GmbH Leipzig

Całe Niemcy

2016-11-29

Firma Sepona GmbH poszukuje

Monterów lub Serwisantów Klimatyzacji

chętnych do pracy na terenie Niemiec

Opis stanowiska:

  • montaż klimatyzacji typu SPLIT i Multi SPLIT, VRV, klimatyzacji precyzyjnej
  • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, usuwanie awarii, diagnostyka, naprawy

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia: SEP do 1 kV
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
  • Własny samochód -mile widziany.

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe plus dzienne diety za każdy przepracowany dzień
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  •  możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu

+49 341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub aplikować mailowo z dopiskiem Monter Klimatzzacji na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99445 ofert pracy. Sprawdź!