Kontroler jakości - Tychy

Grupa Progres Katowice

Tychy

2016-11-08

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Zadania:
• bieżące kontrolowanie jakości wyprodukowanych produktów
• pomiar detali w oparciu o wytyczne z dokumentacji technicznej
• wspieranie produkcji na zasadzie kontroli jakości wytwarzanych produktów

Wymagania:
• dyspozycyjność do podjęcia pracy
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane osoby uczące się
• dobra organizacja własnej pracy
• punktualność
• spostrzegawczość
• precyzja w wykonywanych czynnościach

Oferujemy:
• pracę na podstawie umowy zlecenie
• pracę w systemie zmianowym
• elastyczne godziny pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość przejęcia przez Klienta po okresie próbnym

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu olx.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.