Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-23

Transcom Worldwide aktualnie do swojego oddziału w Olsztynie poszukuje osób na stanowisko:
Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta - obsługa połączeń wychodzących

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa Klienta
  • przedłużanie umów, proponowanie korzystniejszych zmian abonamentu
  • kntaktujemy się tylko ze stałymi Klientami
  • nie dzwonimy do innych operatorów

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności min 90h w miesiącu
  • nienagannej dykcji
  • umiejętności komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientem
  • optymistycznego nastawienia

Oferujemy:

  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 lub 15:00 – 21:00 + 2 soboty w miesiącu, niedziele i świeta zawsze wolne
  • atrakcyjne wynagrodzenie 8,50 zł netto/h + prowizje za sprzedaż pozwalające podwoić wypłatę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

KONSULTANCI DBAJĄ O DOBRY KONTAKT Z OBECNYMI KLIENTAMI, NIE POZYSKUJĄ NOWYCH.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.