Konserwator/Technik Obiektu

Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-01

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Technika Obiektu. Do obsługi budynków biurowych.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Nadzór i utrzymanie sprawności instalacji technicznych obiektu.

Wymagania:

  • Uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe grupa 1 i 2.
  • Dyspozycyjność.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie uprawnień dozorowych będzie dodatkowym atutem .

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać drogą mailową na adres

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!