Pracownik budowlany

PPU EKOBUD sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-11-09

Stabilna firma o profilu budowlanym  działająca na rynku od 1989 roku zatrudni osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń i okolice /

Zakres obowiązków

  • wykonywanie robót ogólnobudowlanych,  remontowych, termo-modernizacyjnych, wykończeniowych
  • obsługa placu budowy

Wymagania

  • doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych / w pracy na budowie
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, pracowitość, punktualność
  • prawo jazdy  kategorii B lub C / uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem
  • istnieje możliwość zatrudnienia obywateli innych państw (np. Ukraina, Białoruś)

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • zarobki uzależnione od wyników pracy
  • zapewnione dojazdy na miejsce wykonywanych prac
  • pewne miejsce pracy w stabilnej firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!