Pomocnik drukarza

Profesja

Poznań

2016-09-01

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pomocnik drukarza t-shirtów

Lokalizacja: Poznań

Gdzie będziesz pracować?

Firma z Poznania, o szerokim zakresie usług projektowo-produkcyjnych w branży reklamowej. Działa na ogólnopolskim rynku od 11 lat. Dynamicznie się rozwija oraz nieustannie poszerza zakres oferty. Do swojego młodego i kreatywnego zespołu pracowników poszukuje  czterech  Pomocników drukarza t-shirtów.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie koszulek do druku
  • Nakładanie bazy pod nadruk na koszulce
  • Wygrzewanie koszulek
  • Składanie i pakowanie koszulek

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zainteresowanie grafiką będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane osoby o statusie studenta

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy zlecenia
  • Możliwość wyboru godzin pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową oraz premię
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76185 ofert pracy. Sprawdź!