Mechanik

Look For Staff Pro

Grodzisk Mazowiecki

2016-09-14

Firma Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, znanej firmy, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Mechanik
Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Nr ref. MECH/09/2016

Zakres obowiązków:
- bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, w tym: analiza i eliminowanie przyczyn źródłowych awarii, udział w planowaniu oraz w przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń;
- współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń;
- prowadzenie zapisów awarii maszyn;
- zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego- udział w procesach dopuszczenia maszyn do ruchu;
- prowadzenie szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne min. średnie- mechatronik, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, elektromechanika, pokrewne;
- doświadczenie w służbach utrzymania ruchu;
- mile widziana znajomość budowy i działania maszyn przemysłu spożywczego, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego;
- umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych;
- uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- opieka medyczna; fundusz socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV z podanym nr ref. MECH/09/2016 na adres: APLIKUJ