Opiekun Klienta Biznesowego/Telekomunikacja

AKRON Lucyna i Adam Kinal Sp. J.

Wrocław

2016-11-21

Firma Akron Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna świadcząca usługi teleinformatyczne dla biznesu poszukuje osoby na stanowisko: Opiekun Klienta Biznesowego

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów biznesowych oraz analiza ich potrzeb
• budowanie trwałych relacji z klientami,
• posprzedażowa obsługa klienta,
• bieżące raportowanie efektów sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
• inicjatywa w działaniu, zaangażowanie w podejściu do klienta,
• wiedza techniczna z zakresu telekomunikacji mile widziana,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B
• biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office i środowiska MS Windows.
Oferujemy:
• stałą pensję i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
• realną perspektywę rozwoju zawodowego,
• nienormowany, zadaniowy wymiar godzin pracy,
• pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

• pakiet szkoleń,

• samochód służbowy,
• niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!