Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem niemieckim

Arche Consulting

Kraków

2016-11-21

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Księgowości z językiem niemieckim

Zadania na stanowisku:

  • analiza dokumentacji finansowej, wprowadzanie danych do systemu i sporządzanie raportów w języku obcym,
  • analiza dostaw,
  • pomoc w zakresie problemów związanych z płatnościami,
    przygotowywanie raportów i sprawozdań,
  • wsparcie pozostałych działów w codziennych obowiązków.

Wymagania:

•    bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
•    dobra znajomość języka angielskiego,
•    znajomość obsługi programu Excel,
•    mile widziane doświadczenie w księgowości lub obsłudze klienta,
•    zaangażowanie w pracę i realizację zadań.

Nasz Klient oferuje:

•    udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
•    dodatkowe benefity (np. karta MultiSport, ubezpieczenie, pakiet medyczny),
•    szereg szkoleń,
•    możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!