Dekarz

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

Belgia okolice Kortrijk

2016-11-14

     Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii i belgi. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo.

                                     Do pracy w Belgi poszukujemy osoby na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Belgia okolice Kortrijk
Nr referencyjny: 18/16 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • wszelkie prace związane z pracą jako dekarz
  • właściwa realizacja powierzonych zadań
  • zaangażowanie i motywacja
  • praca na wysokości

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 5 lat
  • kładzenie dachówki, blachy, wykończenia, obrabianie i inne
  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego lub j. francuskiego/ warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie przepisów Belgijskich
  • wypłaty tygodniowe
  • opieka polskich koordynatorów

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem:
  • Opole 77 44 27 575 , Racibórz 32 41 47 193, Olsztyn 89 52 10 485
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100810 ofert pracy. Sprawdź!