Brygadzista

Lambertz Polonia

Ruda Śląska

2016-09-05

Firma Lambertz Polonia będąc częścią Grupy Lambertz,
jednego z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych.
Poszukuje kandydata na stanowisko:
Brygadzistka/-ta produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska/Katowice

Opis stanowiska
• Rozdzielanie pracy pomiędzy podległych pracowników
• Zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie pracowników
• Ustawianie linii produkcyjnej
• Podejmowanie decyzji w zakresie produkcji, oraz ustalanie harmonogramów prac
• Dbanie o jakość i higienę oraz utrzymanie wdrożonych standardów
• Dbanie o wydajność produkcji oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie na stanowisku brygadzisty/kierownika zmiany mile widziane
• Umiejętność ustalania priorytetów, harmonogramów oraz podziału prac pomiędzy pracownikami
• Umiejętność zarządzania personelem
• Odpowiedzialność
• Nastawienie na jakość i wydajność
• Terminowość
Oferujemy:
• umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji,
• szanse rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
• pracę pełną wyzwań, możliwość wykazania się inicjatywą

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!