operator koparki

Runtime Polska Sp. z o.o.

Westerwald

2017-02-17

Nasza firma, Runtime Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4261) jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w 6 krajach Unii Europejskiej i działającej od wielu lat w branży pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej przede wszystkim na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją fachowców z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów przede wszystkim niemieckojęzycznych.

Dla naszego Klienta - firmy niemiecko/holenderskiej poszukujemy od 21.02.2017 kandydatów na stanowisko:

  •   operator koparki 25 T

    zakres obowiązków: prace drogowe

Miejsce pracy:

  •   Westerwald, Niemcy

Wymagania:

  •     znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  •     ukończona szkoła w zawodzie będzie ważnym atutem (odpowiednie uprawnienia)
  •      kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako operator koparki
  • prawo jazdy na ciężarówkę
  •     prawo jazdy i samochód

Pracodawca holenderski oferuje:

  •     pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
  •    wynagrodzenie od 11,30 €/h, dieta 24 €, zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  •     wszelkie dodatki przewidziane w przepisach prawa prawy kraju zatrudnienia

CV w języku niemieckim i polskim prosimy przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 91684 ofert pracy. Sprawdź!