Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego z j.francuskim

Arche Consulting

Katowice

2016-11-24

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • koordynacja zapytań Klientów w dziale księgowości lub kadr i płac,
  • wprowadzanie danych oraz zarządzanie bazą informacji w systemie,
  • przygotowywanie prostych raportów i sprawozdań,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zapytań klientów,
  • odpowiadanie na zapytania wewnętrznych klientów firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub księgowości,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.".

Wpis KRAZ: 8162